cariton
08 آذر 1401 - 19:52

فرهنگ بسیجی توام با دفاع از ارزش ها و خدمت بی منت به مردم است

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: فرهنگ بسیجی توام با دفاع از ارزش ها و خدمت بی منت به مردم است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، سردار محسن کریمی عصر امروز در همایش اقتدار بسیجیان شازند با اشاره با برکات بسیج در انقلاب اظهار داشت: امام خمینی(ره) با تشکیل بسیج روحیه خودباوری را در ملت ایران ایجاد کرد و روحیه و گفتمان بسیجی تهدیدات را به فرصت های بزرگ تبدیل کرد و لذا بسیج ماندگارترین و با برکت ترین یادگار حضرت امام(ره) است.

وی افزود: فرهنگ بسیجی توام با دفاع از ارزش ها و خدمت بی منت به مردم است و حضور بسیج در همه صحنه ها با کارآمدی و امیدآفرینی است و بسیج سد مستحکم مقابل نا امیدی و متوقف کننده سیاست های خباثتانه دشمنان علیه انقلاب و ملت ایران است.

کریمی اضافه کرد: ملت ایران با فرهنگ بسیجی حرکت های دشمنان در صحنه های مختلف را متوقف کردند و از دل تهدیدات و سیاست های دشمنان بزرگترین فرصت ها را برای شکوفایی و حرکت شتابنده به سمت اهداف انقلاب خلق کردند.

وی با اشاره به اقدامات مختلف بسیج در حوزه های مختلف بیان کرد: امروز بسیج از خدمت رسانی به مردم و حرکت های جهادی و مومنانه تا کارآمد بودن در صحنه های علمی و تحقیقاتی و عرصه های دفاعی و فرهنگی توانسته کارآمدی انقلاب را نشان دهد و حضور بسیج در عرصه های مختلف نشان از حیات و زنده بودن ملت و انقلاب اسلامی دارد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با تاکید بر اینکه بسیج در شناخت دشمن ، شیوه های آنها و خنثی کردن تهدیدات موفق بوده، گفت: امروز با توجه به جنگ شناختی دشمن و اهدافی که دنبال می‌کنند همچون دروغ پردازی، گروگان گیری ذهن ها، پمپاژ نا امیدی ، مهمترین میدان نقش آفرینی بسیج جهاد تبیین است.

وی افزود: دشمنان از پیشرفت های ملت ایران به شدت عصبانی هستند و تاب دیدن ایران قوی را ندارند، دشمنان تحمل ندارند ببینند ملت ایران از دل تحریم‌های ظالمانه فرصت ها را خلق کردند و به سمت استقلال حرکت می کنند و لذا به دنبال متوقف کردن پیشرفت هستند.

کریمی عنوان کرد: بسیج میدان‌ شکوفایی ظرفیت ها و توانمندی های مردم و جوانان است و بسیج در تربیت نیروی برای انقلاب موفق عمل کرده و به میدانی برای رویش های نو تبدیل شده است و امروز بسیج و فرهنگ بسیجی رمز موفقیت ملت ایران است و این گفتمان موفق ظرفیت ساختن ایران قوی را دارد بنابراین حرکت بسیج در گام دوم تمدنی است.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جمع بسیجیان بیان کرد: فرمایشات راهبردی مقام معظم رهبری فصل جدیدی برای نقش آفرینی بسیجیان و ملت بسیجی ایران رقم زد و قطعا توجه به رهنمودهای حکیمانه ایشان کشور و ملت را از شر توطئه های دشمنان نجات خواهد داد.

انتهای پیام/711/ن

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 888925